У рамках другого етапу Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» відбулася онлайн-зустріч

У рамках другого етапу Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» відбулася онлайн-зустріч між Берестинським міським головою Світланою Кривенко, керівниками структурних підрозділів громади та очільником Березанської громади Олегом Сиваком.
📌 Сторони обговорили ключові напрями майбутньої співпраці та домовилися про підписання Меморандуму про партнерство.
Серед запланованих кроків:
• взаємні візити делегацій;
• обмін досвідом у сферах освіти, культури та соціальної підтримки;
• участь у спільних проєктах і грантових програмах.
Це партнерство — важливий крок до зміцнення горизонтальних зв’язків між громадами та підвищення стійкості в умовах викликів.