Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Берестинської міської ради, на якому розглянуто 56 питань, що стосуються життєдіяльності громади.
Зокрема, ухвалено рішення щодо підготовки закладів освіти до нового 2025/2026 навчального року, організації освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, у тому числі із поєднанням очної та дистанційної форм навчання. Розглянуто звіт ради з питань опіки та піклування, а також питання, що стосуються прав захисту дітей.
Надано дозвіл на видалення зелених насаджень, ухвалено рішення щодо проведення земельних робіт, підключення об’єктів до мереж водопостачання, продовження договорів найму житла для внутрішньо переміщених осіб, взяття громадян на квартирний облік та затвердження списків тих, хто має право на позачергове отримання житлових приміщень.
Ухвалені рішення спрямовані на розвиток освіти, посилення соціального захисту населення, покращення благоустрою та інфраструктури громади.



