Сьогодні, 29 серпня, у рамках серії заходів до 125-річчя з дня народження нашого земляка, видатного українського письменника, педагога та громадського діяча Олександра Копиленка, відбувся захід «Вкарбований профілем “Сонячне місто”».
Подія пройшла неподалік залізничного вокзалу — місця, де минали роки дитинства та юності митця. Атмосфера була наповнена спогадами, роздумами та теплими словами про життя і творчість письменника.
У підготовці та проведенні заходу взяли участь представники Молодіжної ради та голова клубу «Краєзнавець» Людмила Меркулова. Ведучі зачитали спогади друзів та сучасників Копиленка, які оживили образ митця і допомогли ще глибше відчути його духовний світ.
Такі зустрічі є важливим кроком у збереженні культурної спадщини та гідному вшануванні пам’яті славетного письменника.







