Наша громада отримала надзвичайно важливу благодійну допомогу – комфортабельний автобус, обладнаний для перевезення людей з інвалідністю.
Транспортний засіб надано Всеукраїнською організацією «Всеукраїнська Рада Реанімації (Ресусцитації) та Екстреної Медичної Допомоги» за сприяння операційної директорки Асоціації «Медична і благодійна допомога Франція-Україна» (L’Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе) Діани Дольс та голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко.
Автобус було передано громаді в рамках робочого візиту заступника керуючого справами, начальника управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Максима Колінька та радника голови Харківської обласної ради Євгенія Грицькова.
Автобус буде використовуватися відділом соціального захисту населення міської ради і надаватиметься для потреб ГО «Організація ветеранів України» та ГО «Спілка захисників України “Перемога”».
Щиро дякуємо Харківській обласній раді за постійну підтримку нашої громади та сприяння у вирішенні соціальних питань!






