Сьогодні відбувся урочистий прийом міського голови Світлани Кривенко з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Це свято об’єднало спортсменів, тренерів, учителів, спортивних інструкторів та всіх тих, хто щодня робить внесок у розвиток спорту та популяризацію здорового способу життя.
Міський голова Світлана Кривенко, привітала учасників заходу:
«Ми відзначаємо людей, які віддано працюють задля розвитку спорту, формують здорове майбутнє громади та надихають прикладом наполегливості й сили духу. Щира подяка кожному з вас за вашу працю, досягнення та любов до своєї справи. Ви — гордість Берестинської громади».
• за високі досягнення та вагомий внесок у розвиток і популяризацію спорту — вихованців спортивного клубу «Булат» Артема Анахіна, Тимура Бойка, Ярослава Дідуса, Владислава Крихтіна, Мілану Лисянську, Радіона Неделчева, Олександра Перепелицю, Михайла Резніченка, Дмитра Скрипника;
• за активну діяльність та внесок у розвиток фізичної культури і спорту — тренерів і фахівців Сергія Джумайла, Тамару Мусіянченко, Олександра та Сергія Оберемків, Максима Скотаренка;
• за активну участь у житті спортивних клубів та розвиток спорту в громаді — Миколу Буслова та Івана Хом’яка;
• за багаторічну сумлінну працю і професіоналізм у вихованні молоді — Івана Манька, Михайла Меркулова;
• за вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту — Олену Резніченко;
• за розвиток та популяризацію футболу, організацію спортивної інфраструктури — Захара Гаврилейченка, Дениса Гострого, Олександра Козловського, Володимира Савчука;
• за професіоналізм і віддану працю у сфері фізичного виховання — Наталію Найкало та Тетяну Рябчинську.






























