Сьогодні в Будинку техніки БУ «Укрбургаз» відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня працівників освіти

Атмосфера заходу була наповнена щирими словами вдячності освітянам за їхню щоденну працю, мудрість і самовідданість, адже сьогодні вчитель — це не лише наставник, а й справжній захисник майбутнього України.
Під час урочистостей відбулося вручення почесних відзнак та грамот працівникам освіти від Міністерства освіти і науки України, Берестинської районної військової адміністрації та Берестинської міської ради.
Грамотою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджено Марущак Ольгу Дмитрівну, заступника директора з навчально-методичної роботи Берестинського центру позашкільної освіти.
Кожна нагорода стала визнанням вагомого внеску освітян у розвиток навчальної сфери, виховання молодого покоління та підтримку духовних цінностей суспільства.
Зі словами привітань до освітян звернувся начальник Берестинської районної військової адміністрації Володимир Птишник, секретар міської ради Катерина Єніна та перший заступник міського голови Наталія Шаптала.
Також із відеозверненням освітян привітала міський голова Світлана Кривенко.
На завершення для присутніх прозвучали музичні вітання та відбувся святковий концерт, який подарував гарний настрій та атмосферу єдності.
Дорогі освітяни! Дякуємо вам за вашу щоденну працю, терпіння, відданість справі та любов до дітей. Бажаємо здоров’я, родинного тепла, натхнення і нових успіхів у благородній справі виховання майбутнього нашої країни.