Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, будівництва та архітектури. Засідання провела заступник голови комісії Наталія Щербина.
У ході засідання розглянуто 41 питання, серед яких — затвердження технічної документації із землеустрою та передача земельних ділянок у приватну власність громадянам, а також надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для оформлення права користування на умовах оренди.
За результатами розгляду питань ухвалені відповідні рекомендації для подальшого винесення їх на розгляд сесії міської ради.