Чергове засідання робочої групи з напрацювання Стратегії розвитку нашої громади

Сьогодні, 30 жовтня, відбулося чергове засідання робочої групи з напрацювання Стратегії розвитку нашої громади. Як зазначив експерт проєкту Олег Кулініч, розробка Стратегії виходить на завершальний етап.
Попереду ще кілька ключових завдань:
🔹 узгодити стратегічні напрями розвитку громади з цілями обласного та державного рівнів;
🔹 провести громадське обговорення, щоб отримати зворотний зв’язок від мешканців;
🔹 здійснити стратегічну екологічну оцінку для забезпечення збалансованого розвитку.
Крок за кроком ми наближаємось до створення документа, який стане дороговказом для розвитку нашої громади на найближчі роки.
Захід проводиться в рамках проєкту «Відновлення та посилення спроможностей громад (HREF)». Місцева Асоціація органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” — виконавчий партнер у Миколаївській, Харківській та Кіровоградській областях у межах проєкту Міжнародної організації з міграції.