Урочистості до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

У Берестинській міській раді відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.
З вітальним словом до присутніх звернулася міський голова Світлана Кривенко, яка подякувала працівникам галузі за відданість справі, натхнення, щоденну працю та вагомий внесок у розвиток культурного життя громади.
Зі словами вдячності за збереження української ідентичності виступила секретар міської ради Катерина Єніна, побажавши усім нових творчих звершень і невичерпної енергії.
Грамотами міської ради нагороджено активних учасників культурного життя громади за творчу діяльність, ініціативність і вагомий внесок у збереження культурних традицій.
Також за сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний внесок у розвиток культури та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва Грамотами відділу культури, туризму, молоді та спорту Берестинської міської ради відзначено працівників галузі.
Музичні вітання, що пролунали під час заходу, створили теплу, натхненну атмосферу справжнього свята культури!
Для присутніх прозвучала пісня у виконанні Ірини Стадник, вірш прочитала Тетяна Дмитренко, а гарним акордом свята став виступ вокально-хорового ансамблю «Юність» (керівник Світлана Шарова).