Відбулася робоча зустріч першого заступника міського голови Наталії Шаптали з представником Берестинського РВ ГУ НП Романом Салімовим.
Під час обговорення сторони зосередилися на важливих питаннях взаємодії між міською радою та поліцією, зокрема:
🔹 залученні поліцейських офіцерів громади до складання протоколів про адміністративні правопорушення;
🔹 налагодженні співпраці зі Службою у справах дітей та сім’ї;
🔹 координації роботи з відділом ЖКГ та благоустрою;
🔹 посиленні взаємодії з іншими структурними підрозділами міської ради.
Таке партнерство дозволяє оперативніше реагувати на виклики, забезпечувати громадський порядок, захищати права дітей і родин, а також підтримувати належний санітарний стан та благоустрій у громаді.
