Робоча зустріч

Відбулася робоча зустріч першого заступника міського голови Наталії Шаптали з представником Берестинського РВ ГУ НП Романом Салімовим.

 

Під час обговорення сторони зосередилися на важливих питаннях взаємодії між міською радою та поліцією, зокрема:

🔹 залученні поліцейських офіцерів громади до складання протоколів про адміністративні правопорушення;

🔹 налагодженні співпраці зі Службою у справах дітей та сім’ї;

🔹 координації роботи з відділом ЖКГ та благоустрою;

🔹 посиленні взаємодії з іншими структурними підрозділами міської ради.

 

Таке партнерство дозволяє оперативніше реагувати на виклики, забезпечувати громадський порядок, захищати права дітей і родин, а також підтримувати належний санітарний стан та благоустрій у громаді.