Підписано Меморандум про співпрацю між Берестинською та Глобинською громадами!

Двадцять шостого листопада відбулася знакова подія для нашої громади — підписання вже п’ятого Меморандуму про співпрацю, цього разу з Глобинською міською радою Полтавської області.

 

Цей документ — не про гроші. Це про партнерство, взаємопідтримку та розвиток у сферах культури, спорту, освіти, молодіжних ініціатив і обміну досвідом.

 

Під час зустрічі міський голова Станіслав Джусь та наша делегація обговорили ключові напрямки життя громад: освіту, медицину, культуру, ЖКГ, а також поділилися досвідом, успіхами й викликами, з якими працюємо щодня.

 

Делегація від Берестинської міської ради була представлена:

  • Світланою Кривенко, міською головою;
  • Наталією Шапталою, першим заступником міського голови;
  • Валерієм Журавським, головним спеціалістом відділу ЖКГ.

 

Робочий візит розпочався з душевної екскурсії до музею-садиби «Мамина вишня» — унікального культурного символу громади та дому Героя України, народної артистки Раїси Кириченко.

Дякуємо секретарю Глобинської міської ради Олександру Феденку за теплий прийом та знайомство з «родзинкою» громади.

 

В ході зустрічі представники Берестина також відвідали соціальний гуртожиток для ВПО, ознайомилися з роботою промислових підприємств і знайшли багато точок дотику для подальшої співпраці, культурні та освітні зв’язки, які маємо розвивати разом.

 

Щиро вдячні команді Глобинської громади за відкритість, підтримку та гостинність.

Працюємо далі задля розвитку наших громад — і вже чекаємо партнерів у Берестині!