У межах співпраці з Французькою міжнародною гуманітарною організацією “Acted” у нашій громаді відбувся корисний та цікавий тренінг “Побудова партнерства з бізнесом і владою”.
Захід провела тренерка-експертка з організаційного розвитку Ольга Шелест, яка поділилася сучасними підходами до налагодження ефективного діалогу між громадою, бізнесом та органами влади.
Під час тренінгу учасники:
🔹 обговорили рівні комунікації з владою;
🔹 розглянули дієві інструменти впливу на процеси ухвалення рішень;
🔹 поділилися власним досвідом, ідеями та баченням того, як зробити взаємодію між усіма сторонами ще результативнішою.
Такі заходи допомагають вибудовувати довіру, підтримувати відкритість влади та посилювати роль громади у важливих суспільних процесах.
Дякуємо партнерам з Acted за підтримку та можливість розвивати спроможність нашої громади!







