Тренінг “Побудова партнерства з бізнесом і владою” у Берестинській громаді

У межах співпраці з Французькою міжнародною гуманітарною організацією “Acted” у нашій громаді відбувся корисний та цікавий тренінг “Побудова партнерства з бізнесом і владою”.

 

Захід провела тренерка-експертка з організаційного розвитку Ольга Шелест, яка поділилася сучасними підходами до налагодження ефективного діалогу між громадою, бізнесом та органами влади.

 

Під час тренінгу учасники:

🔹 обговорили рівні комунікації з владою;

🔹 розглянули дієві інструменти впливу на процеси ухвалення рішень;

🔹 поділилися власним досвідом, ідеями та баченням того, як зробити взаємодію між усіма сторонами ще результативнішою.

 

Такі заходи допомагають вибудовувати довіру, підтримувати відкритість влади та посилювати роль громади у важливих суспільних процесах.

 

Дякуємо партнерам з Acted за підтримку та можливість розвивати спроможність нашої громади!