Сьогодні відбулася відкрита співбесіда з кандидатами у незалежні члени наглядової ради Комунального некомерційного підприємства «Берестинська міська лікарня». Захід пройшов за участю членів конкурсної комісії, до складу якої увійшли представники Берестинської міської ради, Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної (військової) адміністрації та Берестинської районної філії Харківської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, також долучилась Берестинський міський голова Світлана Кривенко. У ході співбесіди конкурсною комісією було заслухано кандидатів у члени наглядової ради КНП «Берестинська міська лікарня», які поінформували про свою біографію, професійний досвід, озвучили мотивацію щодо участі в роботі наглядової ради підприємства та надали відповіді на запитання членів конкурсної комісії. За результатами співбесіди було прийнято рішення надати узгоджену пропозицію щодо кандидатів у незалежні члени наглядової ради КНП «Берестинська міська лікарня» на затвердження сесії Берестинської міської ради разом із відповідним пакетом документів.
2025-12-18
