Позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Третього відбулося позачергове засідання місцевої комісії ТЕБ та НС Берестинської міської територіальної громади.

Під час засідання розглянуто:

1️⃣ посилення роз’яснювальної роботи серед населення щодо пожежної безпеки;
2️⃣ впровадження та функціонування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і оповіщення;
3️⃣ стан організації навчань і тренувань з питань цивільного захисту;
4️⃣ утримання та готовність захисних споруд цивільного захисту;
5️⃣ забезпечення безперебійного мобільного зв’язку в умовах можливих відключень електроживлення.