Командний дух, спортивна майстерність, наполегливість і впертість — риси, притаманні юним волейболісткам Берестинського ліцею №3.
Під час ІІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів та учениць під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» команда гідно представила навчальний заклад та виборола ІІ місце. Змагання відбулися в приміщенні Сахновщинського ДЮКФП «Олімп».
Вітаємо наших спортсменок із вагомим досягненням та висловлюємо вдячність усім, хто підтримував команду. Це ще один важливий крок до нових спортивних звершень.
Щиро дякуємо батькам і наставникам-педагогам за навчання, підтримку дітей, розуміння та стійкість.
Висловлюємо повагу й вдячність воїнам Збройних Сил України, які тримають оборону та забезпечують можливість розвитку спорту серед дітей і підлітків.
ДЯКУЄМО!
