Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» у приміщенні ФОК Берестинської ДЮСШ відбувся ІІІ (районний) етап змагань з футболу.
На спортивному майданчику зустрілися команди Берестинського ліцею №5, Берестинського ліцею №4, Дубовогрядської гімназії, Зачепилівського ліцею, Сахновщинського ліцею №1 та Старовірівського ліцею.
Змагання традиційно розпочалися виконанням Державного Гімну України. Хвилиною мовчання учасники та присутні вшанували пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України.
Із вітальним словом до юних спортсменів звернулися заступник начальника Берестинської районної військової адміністрації Яна Літка та Берестинський міський голова Світлана Кривенко.
Юні спортсмени продемонстрували активність, згуртованість і справжній командний дух. Кожен матч був сповнений емоцій, спортивного азарту та щирої підтримки вболівальників.
Пишаємося нашими дітьми та впевнено рухаємося пліч-о-пліч до нових перемог!
Щиро дякуємо організаторам змагань, суддівській колегії ДЮСШ, а також усім, хто долучився до проведення цього яскравого спортивного заходу.
Окремі слова подяки – торгівельному підприємству «ЧУДО-МАРКЕТ» та депутатам Берестинської міської ради Валерію Кицюку і Юрію Снідалову за надану спонсорську допомогу. Ваша підтримка є надзвичайно важливою. Дякуємо!
Проєкт реалізується за ініціативи Президента України та впроваджується Агенцією масового спорту України спільно з ВГО «Спортивна студентська спілка України» за підтримки Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України у співпраці з регіональними органами державної та місцевої влади, національними спортивними федераціями та закладами освіти.
Фото Берестинської районної військової адміністрації.
