Сьогодні Берестинський міський голова Світлана Кривенко вручила почесні відзнаки та привітала нагороджених, висловивши щиру вдячність за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, відповідальність і людяність.
Звання «Почесний громадянин міста Берестина» присвоєно Анатолію Федоровичу Позняку – лікарю акушеру-гінекологу акушерсько-гінекологічного відділення КНП «Берестинська міська лікарня». Висока відзнака є визнанням його значного внеску в розвиток медичної галузі громади, наставництва та підтримки молодих фахівців.
Почесною відзнакою міської ради «Берестинська слава» нагороджено:
Петра Федоровича Курінька – лікаря-ортопеда-травматолога хірургічного відділення;