З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення сьогодні відбувся урочистий прийом міського голови для працівників галузі.
Під час заходу Берестинський міський голова Світлана Кривенко подякувала працівникам комунальних підприємств за їхню щоденну, відповідальну та надзвичайно важливу працю, особливо у складний для країни військовий час.
«Ваша робота часто залишається непомітною, але саме завдяки вам у домівках мешканців є тепло і вода, впорядковані вулиці, працює життєво важлива інфраструктура громади. Дякую кожному з вас за професіоналізм, витримку та відданість своїй справі. Ви щодня забезпечуєте комфорт і належні умови для життя наших мешканців», — зазначила у своєму виступі очільниця громади.
У ході урочистостей міський голова передала працівникам галузі почесні грамоти Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, якими було відзначено кращих фахівців за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток галузі.
Також грамотами Берестинської міської ради за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства відзначено працівників комунальних підприємств громади.
Святкову атмосферу заходу доповнили творчі номери, які подарували присутнім радісні емоції та гарний настрій.
Працівники житлово-комунальної сфери щодня забезпечують стабільну роботу важливих систем життєзабезпечення громади, тож їхня праця заслуговує на щиру повагу та вдячність.











