Чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (КТЕБ та НС)

Сьогодні відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (КТЕБ та НС).

Під час засідання члени комісії розглянули низку питань, зокрема:

▪️ розгортання та забезпечення функціонування пунктів незламності для населення в осінньо-зимовий період 2026–2027 років у Берестинській міській територіальній громаді;

▪️ підготовку громади до пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені;

▪️ стан підготовки та заходи щодо охорони і захисту лісів у пожежонебезпечний період 2026 року, а також забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю;

▪️ організацію підготовки місць масового відпочинку населення на водних об’єктах громади до літнього оздоровчого періоду;

▪️ організацію та проведення позапланових перевірок об’єктів фонду цивільного захисту.

За результатами засідання надано відповідні доручення та визначено заходи, спрямовані на забезпечення безпеки населення та належну підготовку громади до можливих надзвичайних ситуацій.