Сьогодні міський голова Світлана Кривенко провела черговий особистий прийом громадян.
Під час прийому було порушено проблему безпритульних тварин на мікрорайоні 3, а також питання дотримання комендантської години серед молоді.
За результатами прийому надано відповідні доручення профільним службам для опрацювання звернень та вжиття необхідних заходів.
