День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Берестинський міський голова Світлана Кривенко долучилася до пам’ятного заходу біля меморіального комплексу «Братські могили», який ініціювала та провела ГО «Організація ветеранів України Берестинської територіальної громади».

 

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, поклавши квіти до меморіалу та схиливши голови у хвилині мовчання.

 

Цей день нагадує про страшну ціну війни, мільйони втрачених життів і зруйнованих людських доль. Сьогодні, коли український народ знову бореться за свою свободу та незалежність, збереження пам’яті про минулі трагедії набуває особливого значення.

 

Пам’ятаємо та шануємо Захисників, які в різні часи боронили й боронять Україну.