У Берестинській громаді триває процес формування нового складу Молодіжної ради при Берестинській міській раді.
Сьогодні відбулася робоча нарада за участі Берестинського міського голови Світлани Кривенко та фахівців відділу культури, туризму, молоді та спорту, які координують реалізацію молодіжної політики в громаді.
Наразі завершився прийом заявок від кандидатів до складу Молодіжної ради. Загалом бажання долучитися до роботи консультативно-дорадчого органу висловили 24 молоді мешканці громади. Серед них – представники громадських організацій та установ, активісти учнівського і студентського самоврядування, молодь, яка прагне брати участь у розвитку громади та реалізації молодіжних ініціатив.
Під час наради було обговорено подальші організаційні кроки відповідно до затвердженого алгоритму формування Молодіжної ради. Наступним етапом стануть збори ініціативної групи, під час яких буде сформовано склад ради та обрано її керівний склад – голову, заступника голови та секретаря.
Створення дієвої Молодіжної ради – це можливість залучити молодих людей до прийняття рішень, що стосуються розвитку громади, підтримати їхні ідеї та створити майданчик для конструктивного діалогу між молоддю та місцевою владою.
