На черговій сесії Берестинської міської ради депутати взяли до відома три меморандуми про співпрацю, спрямовані на розвиток партнерства у різних сферах життя громади.
Зокрема, підтримано співпрацю з Громадською радою при Головному управлінні ДПС у Харківській області. Меморандум передбачає здійснення громадського контролю за дотриманням податкового законодавства, запобігання правопорушенням у сфері фіскальних відносин та розвиток ефективної взаємодії між громадськістю, бізнесом, органами державної влади й місцевого самоврядування.
Також взято до відома Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Харківська обласна організація «Громада Харкова». Спільна діяльність буде спрямована на проведення соціальних і благодійних заходів, підтримку соціально незахищених категорій населення, допомогу внутрішньо переміщеним особам, ветеранам та їхнім родинам.
Окрім цього, депутати підтримали співпрацю з громадською організацією «ЗООГРУПА «НІКА». Меморандум передбачає реалізацію спільних заходів у сфері захисту тварин, гуманної освіти, просвітницької та благодійної діяльності.
