Сьогодні, 27 вересня, відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (КТЕБ та НС).
Сьогодні, 27 вересня, відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (КТЕБ та НС). Під час засідання присутні розглянули наступні питання щодо: затвердження місць знищення виявлених вибухонебезпечних предметів на території міської територіальної громади. внесення змін до графіку роботи пунктів незламності в осінньо-зимовий період 2024-2025 роківЧИТАТИ БІЛЬШЕ










