Міський голова Володимир Максим у п’ятницю, 08 червня, взяв учать в семінарі «Розвиток ФМ-мовлення на Харківщині: етапи, умови, алгоритм», що відбувся в Будинку рад у Харкові
На заході були присутні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Україні Сергій Костинський, голова правління ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов і понад 60 представників місцевого самоврядування та громад області. Вони обговорили переваги місцевого мовлення для жителів невеличких населених пунктів, особливості функціонуванняЧИТАТИ БІЛЬШЕ
