(Untitled)
Вихованці дитячих навчальних закладів №5 та №17 вразили міського голову Володимира Максима своєю щирістю і безпосередністю. Він із цікавістю спостерігав за їх виступами під час новорічних ранків, які проходять у садочках. Володимир Максим привітав малечу та колективи дитячих навчальних закладів із Новим роком та Різдвом Христовим. Побажав їм, щоб чарівніЧИТАТИ БІЛЬШЕ
