Очільник міста Володимир Максим вже розпочав вітати ветеранів, учасників бойових дій та інвалідів війни з Днем Перемоги
Напередодні свята, п’ятого травня, Володимир Максим взяв участь у заходах, що відбулися у Красноградському краєзнавчому музеї ім. П.Д.Мартиновича та Будинку техніки. Їх почесними гостями були сивочолі чоловіки та жінки, молодість яких опалена Другою світовою війною. «Дев’яте травня — день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю вЧИТАТИ БІЛЬШЕ
