Зустріч, яка стала традицією
Двадцять другого грудня у залі засідань зібралися лідери студентського самоврядування, кращі представники учнівської когорти міста та місцевих творчих колективів. На зустріч їх запросив міський голова Володимир Максим. «Вже стало доброю традицією на передодні Нового року кликати до нас на гостину тих, ким пишається громада, тих, хто гідний звання «ЛідерЧИТАТИ БІЛЬШЕ
