Позачергове засідання наглядової ради КНП «Берестинська міська лікарня»
Сьогодні в Центрі розвитку громади відбулося позачергове засідання наглядової ради КНП «Берестинська міська лікарня», під час якого розглянули низку організаційних та стратегічних питань. Затверджено склади профільних комітетів наглядової ради – з аудиту, з етики та медичної практики, а також з медичної допомоги і безпеки пацієнтів. Такі рішення спрямовані наЧИТАТИ БІЛЬШЕ








